Petit Appartement Gare De Lyon

Belangrijkste voorzieningen

  • 29 m²
  • 1 slaapkamer
  • 1 badkamer

Locatie

    1-slaapkamer Petit Appartement Gare De Lyon Parijs ligt op circa 900 meter afstand van het treinstation Gare de Lyon RER D en op wandelafstand van slechts 5 minuten van de Capitainerie du Port de l'Arsenal de la Bastille. Gasten kunnen gebruikmaken van draadloos internet voor zaken of vrije tijd.

    Het Louvre is gelegen binnen 2 km van het 29 m² grote appartement, terwijl de Pont Alexandre III op 4 km verderop is. Dankzij de welgelegen locatie van Petit Appartement Gare De Lyon ligt Place de la Bastille binnen 6 minuten te voet ervandaan. Het Panthéon bevindt zich ook binnen 2,1 km van dit appartement.

    Voor extra comfort zijn een apart toilet en een douche te vinden bij dit appartement. Een haardroger en handdoeken zijn ook aanwezig in de badkamer.

    Petit Appartement Gare De Lyon heeft een moderne keuken die over een ketel, een broodrooster en een oven beschikt. Een eettafel zijn voorzien voor een aangenamere eetervaring. Pachamama, dat op 5-minuten loopafstand tot deze accommodatie verwijderd is, serveert Argentijnse gerechten. Een van de nabijliggende metrostations is Bastille, gelegen net om de hoek bij de 1-badkamer accommodatie.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 23:59
    Uitchecken: van 04:00 tot 10:00
    Licentienummer7511202886890

    Kameropties bij Petit Appartement Gare De Lyon Parijs

    Voor extra comfort zijn een apart toilet en een douche te vinden bij dit appartement. Een haardroger en handdoeken zijn ook aanwezig in de badkamer.

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Petit Appartement Gare De Lyon Parijs In de buurt foto Petit Appartement Gare De Lyon Parijs Buitenkant foto Petit Appartement Gare De Lyon Parijs Andere info foto Petit Appartement Gare De Lyon Parijs Wastafels foto Petit Appartement Gare De Lyon Parijs Wastafels foto Petit Appartement Gare De Lyon Parijs Faciliteiten foto Petit Appartement Gare De Lyon Parijs Andere info foto Petit Appartement Gare De Lyon Parijs Faciliteiten foto Petit Appartement Gare De Lyon Parijs Kamer foto Petit Appartement Gare De Lyon Parijs Kamer foto
    Appartement met een Slaapkamer

    Grootte: 29 m²

    Meer informatie +

    Locatie bij Petit Appartement Gare De Lyon Parijs

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer

    Gastbeoordelingen van Petit Appartement Gare De Lyon Parijs

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Veelgestelde vragen

    • Wat is de oppervlakte van Petit Appartement Gare De Lyon?
      De grootte van Petit Appartement Gare De Lyon is 29 vierkante meter.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Petit Appartement Gare De Lyon Parijs